Honeywell

Firma Honeywell on suur rahvusvaheline kontsern, mis omab tooteid sellistes valdkondades nagu meditsiin, ohutus, lennundus, materjalitehnika, energeetika, auto-, keemia- ja õlitööstus. Meie esindame Honeywell toodete valdkonda, mis puudutab  hoonete tehnosüsteemide komponente, koduautomaatikat ja veeseadmeid.

PROMINENT

Firma ProMinent peakontor asub Saksamaal ja tegemist on kemikaalide doseerimisele ja veetöötlemisele spetsialiseerunud ettevõttega. Toodete kasutusvaldkond on basseinivee töötlemine, tööstuslike kemikaalide täpne doseerimine ja mõõtmine, toiduainetööstuse vee desinfitseerimine, reoveepuhastusjaamade sisseseade jpm.

KAMSTRUP

Firma Kamstrup elektriarvestid on toodetud Taanis. Saadaval on tavalise gabariidiga arvestid otseühenduseks kuni 100A ja läbi voolutrafode paigaldamiseks 5/5A. Voolutrafode ülekandearvu saab sisestada arvestisse ja displeil kuvatakse tegelikult tarbitud energia. Arvestid saab varustada sisemiste kommunikatsioonimoodulitega ja integreerida nende lugemine läbi võrkudesse: raadio, M-Bus, 3G, TCP/IP, Z-Wave, ZigBee, WiFi jt.

LANDIS+GYR

Firma Landis+Gyr soojus- ja jahutusarvestid on toodetud Saksamaal. Veekulu arvestamiseks kasutatakse ultraheli tehnoloogiat, kus ei ole liikuvaid osasid ja seetõttu ei esine ka kulumist. Arvestitel on pikk eluiga ja väike energia omatarve, mis teeb võimalikuks ühe patarei kasutamiseks üle 10 a. UH50 seeria arvestitel on kalkulaatorploki kaane all 2 vaba pesa laiendusmoodulite jaoks, mille abil saab arvesti integreerida kauglugemisse ja hooneautomaatika süsteemidesse.

BAUMER

Baumer on üks juhtivaid anduritootjaid automatiseeritavate protsesside tarvis. Tooted jagunevad mitmeks alagrupiks ja on valmistatud paljudes Euroopa tehastes Šveitsis, Saksamaal, Prantsusmaal, Taanis jne. Toiduainetööstuse jaoks pakutakse rõhu ja temperatuuri mõõtmiseks hügieenilise teostusega andureid. Tootmisliinide jaoks on olemas andurid pöörlemise, kauguse ja objekti tuvastamiseks. Tooted on tellitavad erinevates konfiguratsioonides ja võimaldavad täpsemat sobitumist kliendi vajadustega.